категорії

Створіть цільову сторінку курсу (Landing page)

Цільова сторінка курсу   має вирішальне значення для вашого успіху на нашому ринку. Це ваша можливість спонукати учнів записатися на ваш курс. Якщо це зробити правильно, це також може допомогти вам отримати видимість у пошукових системах. Заповнюючи цей розділ, подумайте, чому хтось захоче записатись на ваш курс.

Це одна з перших речей, які побачать ваші потенційні учні під час перегляду курсів. Це схоже на купівлю товару в Інтернеті. Ви хочете прочитати деталі продукту, переглянути фотографії та прочитати відгуки, перш ніж вирішити, купувати чи ні. Учні зроблять те саме й вирішать, чи варто реєструватися на вашому курсі, після того як вони переглянуть інформацію на цільовій сторінці курсу.

Фактори, які спонукають студентів приймати рішення

Студенти вирішують, чи записуватися на курс, на основі 3 факторів:

  1. Вміст на сторінці курсу

  2. Ціна курсу та знижка

  3. Соціальне підтвердження (кількість реєстрацій і переглядів)

Ми зосередимося на першому пункті та допоможемо вам написати для тих, хто навчатиметься вашого курсу.

Ваша мета полягає в тому, щоб ваші учні відчули, що ваш курс стане цінним, задовольнить їхні потреби та забезпечить задовільне онлайн-навчання.

Кращі практики по наповненню сторінки курсу:

  • Будьте чесними — неправдива інформація про ваш курс може призвести до відшкодування коштів і негативних відгуків

  • Подумайте, як би ваші студенти шукали ваш курс в Інтернеті, і використовуйте ці ключові слова для пошуку у своїй копії

  • Звертайтеся до своїх учнів безпосередньо, звертаючись до них на «ви», а не на «учні» чи «студенти».

  • Будьте розмовними та доступними. Пишіть у природному, інформативному та орієнтованому на дії стилі

  • Уникайте жаргону чи копій, які можуть заплутати та відлякати нових учнів

  • Перевірте орфографічні чи граматичні помилки

Переконайтеся, що ваш курс унікальний

Найкраще застосовувати оригінальність і креативність. Створюйте свіжий вміст для кожного курсу, який ви публікуєте. Хоча є причини використовувати цитати чи статистику для підтримки ключових положень, повторення вмісту може зашкодити видимості пошуку. Наприклад, якщо у вас є десять однотипних цільових сторінок курсу, пошукові системи виберуть лише одну, а решті віддадуть пріоритет. Це позбавлення пріоритетів також може статися, якщо ви дублюєте копію з власного веб-сайту або маркетингових заходів на цільовій сторінці курсу.

Виділіть свою копію та уникайте її копіювання та вставлення на різні сторінки. Повторення на кількох цільових сторінках курсів також може заплутати майбутніх учнів, яким важко зрозуміти, чим ваші курси відрізняються один від одного.

Створення цільової сторінки курсу

Більшість компонентів цільової сторінки курсу вводяться під час процесу створення курсу на етапі публікації.

  • Назва курсу

Назва вашого курсу є одним із найвагоміших факторів для того, щоб учні знайшли ваш курс і записалися на нього. Подумайте про ключові слова, щоб покращити пошук у вашому курсі. Будьте лаконічними, конкретними та не перевищуйте 60 символів.

  • Підзаголовок курсу

Чіткий підзаголовок курсу надає короткий огляд того, про що йде мова, і встановлює правильні очікування щодо того, що вивчатимуть ваші учні. Зберігайте його до 120 символів і згадайте 3-4 найважливіші теми, які ви охопили під час курсу. Включіть відповідні ключові слова у ваші підзаголовки. Відвідайте наші стандарти якості назв курсу та субтитрів, щоб переконатися, що ви відповідаєте нашим вимогам

  • Опис

Як мінімум, опис вашого курсу має містити принаймні 200 слів, однак ми рекомендуємо описувати свій курс принаймні 1000 слів, навіть краще від 1200 до 1700 слів. Ваш опис має бути унікальним і демонструвати те, що відрізняє ваш курс від інших на ринку. Не використовуйте мову з інших курсів і не повторюйте інформацію з інших частин цільової сторінки курсу.

Під час написання опису подумайте про тих, кого плануєте навчати, і про запитання, які вони можуть мати перед реєстрацією:

  • Як цей курс допоможе їм у житті, особистому чи професійному?

  • Чи стосується ваш курс проблеми, потреби чи бажання? Дізнайтеся більше про наші стандарти якості опису курсу.

  • Основна інформація

Ці поля важливі, оскільки вони класифікують ваш курс на нашому ринку, щоб допомогти учням краще дізнатися про ваш курс.

  • Виберіть мову, якою викладається курс, і рівень знань вашого курсу.

  • Щоб вибрати свою категорію та підкатегорію, виберіть найвужчу доступну підкатегорію, яка найкраще підходить. Наприклад, «Повний курс SEO» має входити до «Пошукової оптимізації», а не до «Цифрового маркетингу». Перегляньте всі параметри, оскільки підкатегорії відрізняються в кожній категорії. Вибрана вами підкатегорія допомагає ACADEPT показувати ваш курс зацікавленим учням за допомогою перегляду, пошуку, рекомендацій, електронних листів, рекламних акцій тощо. Щоб забезпечити послідовність категоризації, дослідіть, як класифіковано подібні курси, щоб студентам було легше знайти ваш курс, коли вони переглядають подібні курси.

  • У розділі «Чого в основному викладають у вашому курсі?» позначте свій курс найповнішою та конкретною доступною темою, яка коротко описує ваш курс. Як правило, основна тема згадується в назві курсу. Наприклад, у розділі «Повний курс тенісу» як тему має бути обрано «Теніс», а не «Спорт», що є вичерпним, але недостатньо конкретним, і не «Подача в теніс», яке є надто конкретним і невичерпним. Дізнайтеся більше про додавання тем до свого курсу.

  • Важливо, щоб ваш курс був класифікований, а його тема була правильно позначена, щоб допомогти учням краще відкрити його. ACADEPT залишає за собою право змінити категорію в будь-який час. Це може вплинути на окремий курс, який виявиться неправильно класифікованим, або вплинути на більший набір курсів на основі змін або оновлень самих тем чи категорій (наприклад, створення нової теми чи категорії).

Зображення курсу

Зображення курсу має виділятися, бути доречним і представляти ваш курс і/або бренд. Зображення вашого курсу використовуватиметься на сайті, в рекламі та електронних листах, тому переконайтеся, що воно привабливе та виділяє ваш курс серед інших.

Ознайомтеся з нашими інструкціями щодо якості зображень курсу, щоб переконатися, що зображення вашого курсу відповідає нашій політиці, оскільки воно може відрізнятися від інших потокових служб і онлайн-платформ для навчання. Майте на увазі, що використання зображень або логотипів третьої сторони без дозволу може порушувати авторські права, і ви несете відповідальність за будь-які порушення.

Створіть рекламне відео

Створіть коротке (ідеально менше 2 хвилин) рекламне відео про курс, яке учні зможуть переглянути, перш ніж вирішити, записуватися на ваш курс чи ні.

Ви також можете використовувати своє рекламне відео як маркетинговий інструмент і опублікувати його на інших сайтах (наприклад, YouTube або LinkedIn), щоб залучити трафік на свій курс на ACADEPT. Обов’язково налаштуйте попередній перегляд відео курсу за умовчанням. Перегляньте наш посібник зі створення рекламного відео.

Профіль інструктора

Біографія викладача важлива, коли учні порівнюють ваш курс з іншим. Вони хочуть більше дізнатися про вас і визначити, чи є ви надійним інструктором для викладання предмету. Ваша біографія викладача має відображати:

Довіра. Учні хочуть знати, що можуть вам довіряти. Підкресліть, що робить вас експертом у матеріалах, які ви викладаєте.

Емпатія. Здатність спілкуватися з учнями, ділячись прикладами, що демонструють, як ви засвоїли концепції, які викладаєте, щоб показати їм, що вони зможуть пов’язати зміст вашого курсу.

Пристрасть. Учні не хочуть вчитися у нудного вчителя. Покажіть своє захоплення предметом.

Особистість. Не соромтеся ділитися інформацією про своє особисте життя. Додайте цікаві факти про себе або поділіться своїми інтересами. Розкажіть їм про свої цілі, місію або чому ви вирішили стати інструктором ACADEPT:

  • Додайте посилання на ваші облікові записи в соціальних мережах, щоб учні могли більше дізнатися про вас і сприяли розширенню вашої аудиторії.

  • Потрібне зображення викладача.

  • Дізнайтеся більше про вимоги та стандарти якості для вашої біографії викладача.

Більше розділів цільової сторінки вашого курсу

На цільовій сторінці вашого курсу є кілька інших областей, які ви вже розглянули раніше в процесі планування курсу. Перегляньте ці розділи в створювачі курсів у розділі призначеного учня, щоб переконатися, що вони точні та відображають пройдений курс.

  • Що ви дізнаєтесь. Копія, яку ви вводите після запитання «Що студенти навчаться на вашому курсі?» це одне з перших речей, які потенційні учні побачать у вашому навчальному плані курсу (CLP) у полі з написом «Що ви дізнаєтеся». Перегляньте навчальні цілі, які ви написали для свого курсу, щоб переконатися, що вони все ще представляють ваш курс. Оновіть їх, якщо необхідно, щоб точно відобразити пройдений курс і переконатися, що їх можна виміряти та допомогти учням визначити, чи підходить їм ваш курс.

  • Для кого призначений цей курс. Довідка про роботу, яку ви виконали раніше, визначаючи свою аудиторію. Грунтуючись на ваших відповідях на ці запитання, чи існують певні типи людей, ролей чи персонажів, які описують ваших ідеальних учнів.

Виберіть 2-10 хвилин попереднього безкоштовного перегляду відео

Дайте майбутнім учням короткий огляд того, чого очікувати від вас і вашого курсу. Ви повинні мати принаймні 2 хвилинну  лекцію, яку учні можуть дивитися безкоштовно. Виберіть свої улюблені лекції або ті, які, на вашу думку, найкраще представляють ваш курс, зацікавлять когось і спонукають їх записатися на ваш курс.