Покращення навчання за допомогою практичних завдань та оцінювання
Ви не можете навчитися плавати в бібліотеці; Ви повинні зайти у воду і тренуватися. Так само вашим учням потрібні можливості попрактикуватися в тому, чого ви їх навчаєте, і оцінити свої навички.
За допомогою ACADEPT ви можете активно залучати учнів за допомогою інтерактивного навчального контенту двома ключовими способами:
-
Навчальна діяльність: можливості навчання на практиці, як-от вправи з програмування та практичні тести
-
Оцінювання: такі можливості, як вікторини, які дозволяють учням оцінити, чи досягли вони своїх навчальних цілей
Найуспішніші курси, як правило, містять поєднання інтерактивних навчальних заходів, пристосовуючи кожну з них до реального контексту навичок, яким вони навчають.
Хоча практичні дії та оцінювання не є обов’язковими, їхнє включення покращує якість вашого курсу та часто призводить до підвищення рівня задоволеності учнів та підвищення оцінок курсу. Наука про навчання говорить нам, що учні найкраще навчаються, роблячи, підтверджуючи свої знання, отримуючи відгуки про свою роботу та розмірковуючи над тим, чого вони навчилися. Крім того, наше дослідження виявило, що учні цінують практику та частіше обирають курси з інтерактивною навчальною діяльністю.
Включіть інтерактивний навчальний контент у свої курси
Додавання до вашого курсу таких елементів, як тести, завдання, вправи з програмування та практичні тести, покращує й залучає учнів. Крім того, ми висвітлюємо ваші інтерактивні функції на цільовій сторінці курсу, допомагаючи учням знайти правильний курс для них:
-
Тести – це серія простих запитань із варіантами відповідей, які легко налаштувати, щоб зміцнити розуміння вашого вмісту. Гарне запитання вікторини має вимагати від учня демонстрації реального розуміння матеріалу. Хороше рішення повинно містити детальне пояснення відповіді.
-
Тренувальні тести – це формальне оцінювання, призначене для відображення досвіду сертифікаційного іспиту для учнів під час проходження ними курсу (або проходження лише курсу практичного тесту). Вони дають учням можливість відпрацювати стратегії складання тестів, зрозуміти свою готовність до іспиту та допомогти їм вирішити, над чим працювати далі, готуючись до складання сертифікаційного іспиту. Вони також дають вам можливість надавати масштабований відгук про роботу учнів, щоб учні могли покращити свою готовність до сертифікаційних іспитів. Перегляньте наш посібник зі створення чудових практичних тестів.
-
Вправи з кодування — це спосіб для учнів попрактикуватися в певній мові програмування або фреймворку. Учні можуть перевірити своє розуміння концепції вашого курсу за допомогою автоматичного оцінювання. Перегляньте наш посібник зі створення чудових вправ із програмування.
-
Завдання: за допомогою завдання ви даєте учням завдання, яке потрібно виконати самостійно, наприклад, особисті роздуми, підказка для редагування фотографій або практичне дослідження. Учні надсилають свої роботи на перевірку вам або їхнім колегам і оцінюють себе за встановленим вами стандартом.
-
Додаткова діяльність: якщо ви плануєте якусь діяльність, але вона не підходить до одного з цих форматів, ви завжди можете надати інструкції за допомогою відео, із вкладеним файлом, як-от PDF, або на додатковому навчальному сайті (якщо це безкоштовно та не потребує реєстрації). Робочі аркуші, підказки для розмови з однолітками, прості ігри та інші дії можна ефективно виконувати таким чином. Майте на увазі, що учні, які отримають доступ до вашого курсу через корпоративну підписку, можуть не мати доступу до завантажуваних матеріалів або діяльності на веб-сайтах третіх осіб.
Сплануйте свою інтерактивну навчальну діяльність
Інтегруючи інтерактивне навчання у свій курс, спочатку подумайте про свої навчальні цілі та те, як інтерактивне навчання може допомогти вашим учням їх досягти.
Вирішіть, чи бажаєте ви запропонувати досвід навчання на практиці, як-от вправи з кодування, які дозволяють учням попрактикуватися в певній мові програмування чи фреймворку, або практичні тести, які імітують реальні сертифікаційні іспити. Ви також можете використовувати можливості оцінювання, як-от тести, щоб допомогти учням оцінити їхнє володіння навчальними цілями курсу. Або ви можете поєднати обидва підходи для більш повного навчання
Крім того, враховуйте такі деталі:
-
Розташування: стратегічно вставляйте дії там, де вони мають найбільший сенс для зміцнення навчання — наприклад, у кінці розділу або відразу після введення нової концепції. Іноді ви можете розмістити інтерактивний вміст на початку розділу, а потім додавати лекції та інші ресурси, щоб закріпити концепції, які учні практикують.
-
Маркування: створіть чіткі назви для своїх завдань, які допоможуть учням зрозуміти, чого очікувати від вашого курсу. Хороші позначки також задають тон навчальному досвіду та розповідають учням, як вміст можна застосувати до реальних ситуацій.
Створення інтерактивного контенту
Інтерактивний навчальний контент дає учням можливість навчатися на практиці. Контент має відповідати наступним критеріям:
-
Чітке пояснення: пропонуйте чіткі інструкції як у текстовому, так і у відеоформаті, детально описуючи діяльність, її мету, очікувані результати та необхідні матеріали.
-
Приблизний час: дайте оцінку часу, необхідного для виконання вправи, враховуючи, що учням може знадобитися більше часу, ніж вам.
-
Добре забезпечені ресурсами: надайте такі матеріали, як шаблони, приклади або початковий код, щоб полегшити роботу.
-
Підтримка зворотного зв’язку: надайте контрольні списки критеріїв для самооцінки діяльності. Якщо це доцільно, заохочуйте учнів шукати відгуки однолітків у своїй спільноті.
Подумайте про те, як ви пропонуєте можливості для оцінювання. Оцінювання має вирішальне значення для того, щоб учні продемонстрували своє розуміння, а для вас – щоб оцінити ефективність вашого навчання. Вони можуть бути формувальними або підсумковими.
-
Формуючий: вбудовано в курс, щоб дати учням змогу перевірити своє розуміння та за потреби переглянути матеріал.
-
Підсумковий: розташовується в кінці курсу для оцінки досягнення цілей навчання.